Blog

Jak se fotí celodenní svatební reportáž

Zajímalo Vás někdy, co stojí za krásnými fotografiemi ze svatebního dne? Mrkněte na tento článek, zvláště pak pokud plánujete svatbu. Provedu Vás všemi kroky svatební reportáže i tím, co jí předchází a možná přidám i pár tipů pro fotografy, kteří by si také rádi vyzkoušeli focení svatby.

Přečíst celé

Jak se nenechat zmást a vybrat ten správný

Rychlý profesionální fotoaparát. 120 Megapixelů a 160x optický zoom. Nenechte se zmást marketingem, vždyť tohle vůbec nejsou podstatné informace. Marketing Vám správné informace nenabídne, co tedy hledat při výběru fotoaparátu?

Přečíst celé

Dobré fotografie (ne)dělá dobrý fotoaparát

Jak to tedy je? Myslím si, že dobré až skvělé fotografie dělá především fotograf, který je šikovný. Ale tohle Vám řekne každý fotograf ve snaze přesvědčit klienty, že dobré fotografie dělá pouze on. Jak je to ale doopravdy?

Přečíst celé

Fotograf, se kterým budete spokojeni

Znáte to. Plánujete svatbu, stužkovací večírek, ples nebo třeba maturitní tablo. Potřebujete vynikajícího fotografa, ale sami se ve fotografii nevyznáte a neradi byste šláply vedle. Přece jen jde o událost, která již nepůjde zopakovat. Jak tedy najít pomyslnou růžičku mezi trním?

Přečíst celé