Ceník

Svatební fotografie od 11 300 Kč*

Vždy se snažím o zachycení přirozeného průběhu svatebního dne, a proto do něj téměř nezasahuji. Výjimku tvoří společné portréty novomanželů. Jejich realizaci preferuji spíše později odpoledne a focení opět nechávám volný průběh. Fotografie, které si odnesete Vám tak budou kdykoliv připomínat Váš svatební den.

* tato cena je platná od prosince do března a max. vzdálenosti 100 km
Pro konkrétní cennovou nabídku mě neváhejte kontaktovat,
nic to nestojí.

Focení párů, rodin a předsvatební

Stejně jako na svatbě i při focení společných portrétů nechávám focení volný průběh. Nejsem zastáncem strojené a kýčovité pózy. Pro focení párů a rodin důrazně doporučuji focení venku. Prostředí Vám umožní chovat se přirozeněji a u výsledných fotografií to velmi oceníte. Nebráním se ani ateliérovému focení, pokud o něj projevíte zájem.

Cena za focení párů nebo rodin je 2 300 Kč plus cestovné 6 Kč/km.

Portrétní fotografie

Chcete Váš životopis oživit fotografií? Chcete fotky, které udělají radost Vašim blízkým? Nebo snad hledáte zkušeného fotografa pro nafocení Vašeho booku do modelingové agentury? Neváhejte mi napsat, jaké fotografie poptáváte. Celé focení je třeba přizpůsobit Vašim potřebám.

Cena za portrétní fotografie se pohybuje okolo 2 000 Kč.

Fotografická reportáž

Hledáte spolehlivého fotografa na Váš stužkovací ples, dokončenou nebo jinou kulturní událost? Vsaďte na jistotu. Každá akce je individuální a tak k ní budu i přistupovat. Věnujte se naplno svým známým a rodině. Fotografie, které Vám budou tento den navždy připomínat nechte na mě ;)

Cena fotografické reportáže je individuální cca 3 800 Kč