Ceník

Svatební fotografie

Vždy se snažím o přirozené podání svatebního dne a o spontánní atmosféru při focení. Strojené pózy ode mě rozhodně nečekejte. Zbožňuji přirozené světlo před západem slunce a přírodu. Nabízím Vám více než 8 let zkušeností, přátelský a flexibilní přístup a hlavně nádherné vzpomínky na Váš svatební den.

Pro konkrétní nabídku mě neváhejte kontaktovat, to nic nestojí :)

To se mi líbí.

 • Proč nemám na webu svatební ceník?

  Jestli se divíte proč tady není svatební ceník, je to proto, že konkrétní cenovou nabídku tvořím přímo na míru pro Vás. Cena je ovlivněná mnoha faktory a tak sem nejde napsat konkrétní částku. Takže se nebojte napsat o svoji cenovou nabídku, nic to nestojí - kromě pár vteřin. Pokud by Vás zajímaly ceny svatebních fotografů více, můžu Vám doporučit můj článek kde se dozvíte Jaké jsou ceny svatebních fotografů a co za jejich cenu čekat.

 • Fotíte i půldenní svatební reportáž, např. pouze obřad a společné fotky?

  Upřednosťnuji rezervace na celý svatební den ale fotím. Bohužel to není stejné jako s chlebem - rozkrojit a půlku prodat tomu a půlku dalšímu. Takže ať je vaše svatba jakoli dlouhá tak mi vždy zabere celý den. Proto je potřeba počítat s plnou cenou focení bez ohledu na to, jak dlouho mě na svatbě budete chtít.

 • Kolik fotek ze svatby dostanu?

  Z celodenního svatebního focení odevzdávám dvě sady fotografií. V té první dostanete cca 600 fotek v základní úpravě a z nich si sami vyberete 200 fotek které se Vám nejvíce líbí k dalším úpravám.

Focení párů, rodin a předsvatební

3 600,00 Kč

Stejně jako při focení svatebního dne i focení rodinných fotek nechávám volný průběh. Nejsem zastáncem strojené a kýčovité pózy. Budu rád když se potkáme venku v odpoledních hodinách. Odnesete si krásné spontánní a přirozené fotografie.

To se mi líbí.

 • Je v ceně rodinného focení i cestovné?

  Cestovné je součástí cenové nabídky do 50 km celkového nájezdu, to znamená v okruhu cca 25 km od Vyškova. Pokud jste z větší dálky, rád za vámi dojedu ale spíše se Vám vyplatí přijet za mnou :)

 • Kolik fotografií z focení dostanu?

  Z focení dostanete dvě sady fotografií. První obsahuje všechny vyfocené fotografie, které se povedli - ano i profíkovi občas něco ujede :D A z nich si sami vyberete 20 fotek které se Vám nejvíce líbí k další úpravě.

Portrétní fotografie

Chcete Váš životopis oživit fotografií nebo chcete fotky, které udělají radost Vašim blízkým? Rozhodně platí vše co při každém foceních se mnou. Focení v klidu a v pohodě. Neváhejte mi napsat, celé focení jde přizpůsobit Vašim potřebám.

Pro konkrétní nabídku mě neváhejte kontaktovat, to nic nestojí :)

To se mi líbí.

 • Fotíte i v ateliéru?

  Focení v ateliéru už pár let z pravidla nedělám. Pokud nejste opravdu zvyklí se fotit a nemyslím před zrcadlem na Instagram, věřím, že sami oceníte přirozenost venkovního prostředí v přírodě a budete se cítit uvolněně.

Fotografická reportáž

6 800,00 Kč

Hledáte spolehlivého fotografa na Váš stužkovací ples, dokončenou nebo jinou kulturní událost? Vsaďte na jistotu. Každá akce je individuální a tak k ní budu i přistupovat. Věnujte se naplno svým známým a rodině. Fotografie, které Vám budou tento den navždy připomínat nechte na mě ;)

To se mi líbí.